Soutěžilo se v 10 disciplínách napříč třídami celého druhého stupně, například ve skocích do dálky a do výšky, běžeckých disciplínách, nebo hodech na přesnost a na dálku. Atmosféra byla skvělá a do klání se zapojili i učitelé, kteří nakonec obsadili krásné druhé místo.
Pro doplnění - na prvním místě se umístila třída IX.B, na druhém místě již zmiňovaný tým učitelů a na třetím místě se umístila třída VI.A.
O pořádné překvapení se postaral Radek Kubíček z IX.B, když ve skoku do výšky dosáhl rekordních 170cm.
Na závěr jsme si tradičně zahráli fotbal – učitelé proti deváťákům. Výsledek 4:2 pro žáky byl krásnou tečkou a zároveň skvělou rozlučkou deváťáků se základní školou.
Celý den jsme si užili, byl to den plný zábavy a dobré nálady, tato "nová podoba” sportovního dne se opravdu povedla.
A. Marešová
žákyně IX. A
Roztrhne-li v červenci pavouk svou síť na dvě, brzy se déšť ozve.
Prší-li na Sedm bratří, sedm neděl střecha neuschne.
Svátek má Libuše, Amálie
Státní svátky a významné dny na dnešek:
Zítra má svátek Olga
Státní svátky a významné dny na zítřek: