Menu
ZŠ Chotěšov

Závod v přespolním běhu

Našim žákům se skvěle dařilo na okresním kole přespolního běhu.

V pondělí 26.9.2022 se naše škola zúčastnila tradičního přespolního běhu v Chlumčanech, kde jsme změřili síly s běžci z ostatních škol v našem okrese.

Soutěžilo se ve dvou kategoriích 6.-7.třídy, 8.-9.třídy dále ještě rozdělených na dívky a chlapce.

Skvělý výsledek mezi deseti školami zaznamenaly zejména mladší dívky, které obsadily celkově 3.místo, a to ve složení: Gardašová J., Nejedlá M., Marešová A., Horosčáková M., Bielová K., Lukášová A., Skořená P.

Ještě lepšího výsledku dosáhli mladší hoši, kteří porazili všechny ostatní školy a získali tak 1. místo. Družstvo bylo ve složení: Sádlík J., Procházka P., Skalák J., Janov E., Barnet P.

Individuálně pak celý závod ovládl a na prvním místě skončil Petr Barnet. Na druhém místě se pak umístil Janek Skalák.

Tým mladších chlapců tímto výsledkem postupuje do krajského kola, které se bude konat v Plzni 13.10.

Všem účastníkům přespolního běhu děkujeme a přejeme mnoho sportovních zážitků a dalších úspěchů.

Datum vložení: 27. 9. 2022 13:42
Datum poslední aktualizace: 27. 9. 2022 15:12
Autor: Správce Webu