Menu
ZŠ Chotěšov

Úspěch v recitační soutěži

Úspěch v recitační soutěži

Našim žákům se opět skvěle dařilo v okresním kole recitační soutěže.

V pátek 22. března proběhlo v Blovicích okresní kolo recitační soutěže. Naši školu reprezentovali žáci Matěj Křelovec ze III.A, Daniel Engelmaier z V.A, Karolína Bielová a Johana Gardašová ze VII.A. Všichni pod vedením paní učitelky Ireny Hudcové několik týdnů pilně nacvičovali své texty a tato píle a snaha se vyplatila. Všichni před porotou předvedli velmi dobré výkony a Matěj Křelovec a Johana Gardašová navíc postupují do krajského kola. Děkujeme všem za výbornou reprezentaci naší školy a postupujícím přejeme hodně štěstí v dalším kole.

Datum vložení: 22. 3. 2024 21:42
Datum poslední aktualizace: 23. 3. 2024 21:59
Autor: Správce Webu

Mobilní aplikace

Aktuální informace z naší školy
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na