Menu
ZŠ Chotěšov

Soutěž v recitaci

Soutěž v recitaci

I v letošním školním roce vyrazilo několik žáků naší školy na soutěž v přednesu prózy a poezie.

 Okresní kolo se konalo 22. března v Blovicích. Dohromady se tam spolu utkalo téměř 50 žáků čtyř věkových kategorií. Osm z nich poslala porota do krajského kola. Z našich čtyř reprezentantů se porotě nejvíce líbil výkon Matěje Křelovce ze III. A  a Johany Gardašové ze VII.A, oba doporučila pro postup. I dalším zástupcům naší školy (Daniel Engelmaier, Karolína Bielová) se vystoupení povedlo a patřili k těm lepším v soutěži.

Krajské kolo proběhlo 8. dubna v Horšovském Týně. Konkurence byla veliká. Naši zástupci získali mnoho cenných zkušeností. Možná jim pomohou třeba hned v příštím ročníku. Velké poděkování patří především paní učitelce Hudcové, které všechny soutěžící na vystoupení před porotou připravila.                      

Datum vložení: 21. 4. 2024 14:33
Datum poslední aktualizace: 21. 4. 2024 14:38
Autor: Správce Webu

Mobilní aplikace

Aktuální informace z naší školy
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na