Menu
ZŠ Chotěšov

Poměřili jsme síly na McDonald‘s cupu

Poměřili jsme síly na McDonald‘s cupu

Minikopaná – okrskové kolo McDonald’s  cup 4.-5. tříd

V Chlumčanech se 23.4. konalo okrskové kolo minikopané pod hlavičkou McDonaldu, kterého se v kategorii 4.- 5.tříd zúčastnila i naše škola. V turnaji bojovalo 8 družstev. Náš tým byl složen z chlapců i dívek. Třebaže jsme ve skupině dvakrát prohráli a jednou vyhráli, postoupili jsme do vyřazovacích bojů. Tam jsme narazili na skvěle hrající Dobřany, které nás bohužel svým lepším výkonem nepustily do semifinále turnaje.

A tak jsme celkově obsadili 6. místo.

I tak nám turnaj neubral na sportovní radosti, poskytl skvělé zkušenosti a ukázal, kde je možné se ještě zlepšovat.

Datum vložení: 24. 4. 2024 11:07
Datum poslední aktualizace: 24. 4. 2024 11:10
Autor: Správce Webu

Mobilní aplikace

Aktuální informace z naší školy
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na