Menu
ZŠ Chotěšov

Den zlepšení školy

Den zlepšení školy

Na čtvrtek 20. dubna připadl další z tematicky zaměřených dnů projektu Hrdá škola.

Do vylepšování a zkrášlování prostor v naší škole jsme se pustili v rámci celoškolního Dne Země. Díky šikovnosti několika děvčat z 8. a 9. třídy pod vedením paní ředitelky se chodba v přízemí proměnila v rozkvetlou louku, sedmáci zase vyzdobili schodiště anglickými slovíčky a pro 1. stupeň byly na schodech vylepeny příklady z malé násobilky. Doufejme, že to je zatím jen začátek a že se naše škola postupně promění a rozzáří dalšími výtvory našich žáků. 

Datum vložení: 20. 4. 2023 21:34
Datum poslední aktualizace: 21. 4. 2023 9:49
Autor: Správce Webu

Mobilní aplikace

Aktuální informace z naší školy
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na