Menu
ZŠ Chotěšov

Den her

Den her

V úterý 27. února si celá naše škola hrála.

Každý žák se měl možnost zapsat na aktivity podle svého výběru a během dopoledne tak vystřídat několik různých činností. V nabídce byla celá řada her od sportovních přes vědomostní, deskové, logické a týmové. Nechyběly ani hry na počítači, s herními konzolemi, různé skládačky a puzzle, hlavolamy a luštění. Část žáků opět vyrazila do Plzně na volné bruslení. Další z tematických dnů v rámci projektu Hrdá škola utekl jako voda a my už se těšíme na další. V březnu nás čeká Den společného umění.

 

Datum vložení: 27. 2. 2024 16:40
Datum poslední aktualizace: 27. 2. 2024 19:50
Autor: Správce Webu

Mobilní aplikace

Aktuální informace z naší školy
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na