Menu
ZŠ Chotěšov

Závod v přespolním běhu

Závod v přespolním běhu

Na konci září se pravidelně zúčastňujeme okresního kola závodu v přespolním běhu.

Soutěž se v letošním školním roce přesunula z Chlumčan do Stodu, takže naši závodníci tušili, že terén po loukách v okolí sportovního areálu nebude zdaleka tak náročný jako bývala nepříjemná stoupání u chlumčanské kapličky. Nominovány byly čtyři týmy v kategoriích mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci a starší žákyně. Všichni závodníci podali na trati maximální výkon a radost z pohybu si náležitě užili. Ani tentokrát nezůstala naše škola bez medaile. Především zásluhou Petra Barneta z VIII. B, který závod na 3 km ve své kategorii s přehledem vyhrál, skončil náš tým starších žáků na třetím místě. Poděkování patří všem, kteří se závodu zúčastnili a dokázali, že mají týmového ducha a vzájemně se v závodu podporovali.

Datum vložení: 3. 10. 2023 19:17
Datum poslední aktualizace: 3. 10. 2023 19:20
Autor: Správce Webu

Mobilní aplikace

Aktuální informace od nás
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na