Menu
ZŠ Chotěšov

Závěrečné práce žáků 9. ročníku

Závěrečné práce žáků 9. ročníku

Ve čtvrtek 6. června proběhly prezentace závěrečných prací žáků 9. tříd.

Už od loňského školního roku záleží pouze na zájmu a chuti deváťáků, zda chtějí ukázat, co je baví a jak dokáží své zájmy představit. V letošním školním roce bylo zájemců bohužel zase o něco méně a opět se ukázalo, že ne každý je ochoten obětovat čas na přípravu a udělat něco navíc. Ale trojice statečných se přece jen našla, takže komise, složená z vedení školy a třídní učitelky IX. A, měla možnost přesvědčit se o tom, jak jsou naši žáci šikovní a že dokáží o svých zájmech kultivovaně hovořit. Děvčata Vasylyna Bysaha a Tereza Kubíková dlouhodobě pracovala na tématu výtvarné umění. Po krátkém úvodu a prezentaci, zaměřené na život a tvorbu Vincenta van Gogha, přišly na řadu ukázky jejich vlastních výtvarných prací s vysvětlením použité techniky i krátkou praktickou ukázkou. S druhou prací se představil Dominik Höfler. O svém zájmu o sklípkany dokázal mluvit velmi zajímavě, projevil značné odborné znalosti, a dva své pavouky si dokonce bezpečně uzavřené v teráriu přinesl s sebou. Všichni tři žáci, kteří našli chuť a odvahu svoji závěrečnou práci představit, dokázali, že naši školu opouštějí připravení se v budoucnosti dobře prezentovat. Ať se jim na středních školách všechno daří tak, jako zvládli své závěrečné práce na naší škole.

Datum vložení: 6. 6. 2024 20:53
Datum poslední aktualizace: 11. 6. 2024 21:00
Autor: Správce Webu

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Slunce peče - déšť poteče.

Pranostika na akt. den

Osvatém Kamilu slunce má největší sílu.

Svátek

Svátek má Drahomíra

Zítra má svátek Čeněk

Mobilní aplikace

Aktuální informace z naší školy
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na