Menu
ZŠ Chotěšov

Okresní kolo Recitační soutěže

Okresní kolo Recitační soutěže 1

V Blovicích se našim žákům opět dařilo.

Ve středu 1. března reprezentovali naši školu na okresním kole Recitační soutěže v Blovicích Daniel Engelmaier ze IV.A a Matěj Křelovec ze II.A. V konkurenci dalších účastníků z okresu Plzeň-jih se oba naši žáci rozhodně neztratili. Porotě se báseň Já a moje žížaly od Jiřího Žáčka, kterou přednesl Matěj Křelovec, líbila natolik, že Matěj v 1.kategorii zvítězil a získal 1. místo. I když je jen náhradníkem pro postup do krajského kola, je to pro žáka 2. třídy obrovský úspěch.  Snad klukům láska k básničkám vydrží i nadále a v recitační soutěži nás budou reprezentovat i v dalších letech. Děkujeme oběma recitátorům i paní učitelce Hudcové, která kluky na soutěž připravovala.

Datum vložení: 13. 3. 2023 16:57
Datum poslední aktualizace: 13. 3. 2023 17:02
Autor: Správce Webu

Mobilní aplikace

Aktuální informace od nás
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na