Menu
ZŠ Chotěšov

Lesní pedagogika

Lesní pedagogika

Program Lesní pedagogika určený dětem z 1. stupně je na naší škole velmi oblíbený.

Setkání s lesníkem panem Šafrem je vždy velmi příjemným zážitkem a dětem zprostředkuje spoustu zajímavých a důležitých informací o lese a přírodě vůbec. Tentokrát se prvňáčkové dozvěděli, jak roste les, podle nalezených obrázků v lese luštili křížovku, vyzkoušeli si frotáž a skládání dřevěných puzzlíků, zahráli si na veverky a zdolávali veverčí stezku, kterou tvořilo lano natažené mezi stromy. K svačince si opekli buřtíky na ohni a jako poděkování dostali papírovou záložkou do knížky. Prostě jako vždycky vydařené dopoledne.

Datum vložení: 24. 5. 2023 18:07
Datum poslední aktualizace: 24. 5. 2023 19:56
Autor: Správce Webu

Mobilní aplikace

Aktuální informace z naší školy
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na