Menu
ZŠ Chotěšov

Florbal - okresní kolo - starší žákyně

Florbal - okresní kolo - starší žákyně

Děvčata z 8. a 9. tříd reprezentovala naši školu na turnaji v Přešticích.

Po tuhých bojích ve skupině, kdy jsme byli nalosováni do skupiny smrti s Chlumčany a Přešticemi, naše hráčky po porážce Chlumčan 2:1 a prohře 4:0 s Přešticemi postoupily do play off. Tam ale bohužel narazily na dobře organizovaný tým Dobřan a vypadly po prohře 2:0. Skončili jsme na 5. místě, ale na dobré náladě v týmu to nezanechalo žádné šrámy a všechna děvčata odjížděla z turnaje s úsměvem. Děkujeme jim za pěkné sportovní výkony, týmového ducha a výborné chování. 

Datum vložení: 12. 11. 2023 7:36
Datum poslední aktualizace: 12. 11. 2023 7:45
Autor: Správce Webu

Mobilní aplikace

Aktuální informace od nás
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na